Webináře PHOENIX CONTACT

-- 24.03.20

V současné situaci řada společností spouští webináře, aby zůstala v kontaktu se svými zákazníky. Nejinak je tomu u PHOENIX CONTACT, s.r.o., která chystá v nejbližších dnech hned tři odborné on-line akce. 

Novinky z Amperu 2020, který svět neviděl

Tento bezplatný webinář představí novinky roku 2020, které společnost PHOENIX CONTACT neměla příležitost vám odprezentovat na zrušeném veletrhu AMPER 2019. Pokud se zamýšlíte nad efektivitou výroby, nabídne webinář řešení COMPLETE line, které vám usnadní návrh a výrobu vašich systémů. Termíny webináře jsou 26. března 2020 a 2. dubna 2020. Přihlásit se můžete na stránce www.phoenixcontact.com v záložce servis a podpora.

BASIC NETWORKING v průmyslu

Kromě představení novinek jsou další dva webináře již ryze odbornou záležitostí. Prvním z nich je on-line seminář BASIC NETWORKING v průmyslu, který je určen pro výrobce jednoúčelových strojů a výrobních linek, servisní techniky, programátory PLC a začínající administrátory síti. Kurz se věnuje základům ethernetových sítí a jejich zabezpečení.

PLCnext - otevřená platforma pro automatizaci

Posledním on-line seminářem je potom PLCnext - otevřená platforma pro automatizaci. Jedná se o školení na novou inovativní technologii PLCnext pro automatizaci. K vytvoření automatizační aplikace můžete kombinovat různé programy z různých technických nástrojů, a tím vám poskytuje maximální flexibilitu.

Absolventi obou webových kurzů obdrží certifikát o jejich absolvování. V případě zájmu o tato školení kontaktujte obchodní oddělení společnosti emailem marketing.cz@phoenixcontact.com.