Mobile Industrial Robots (MiR) představí na MSV 2019 logistické aplikace s využitím autonomních mobilních robotů

-- 25.09.19

Kolaborativní aplikace pro MiR500 a MiR200 budou k vidění na stáncích společností Amtech a DREAMlan.

Mobile Industrial Robots (MiR), vedoucí globální dodavatel autonomních mobilních robotů, bude na letošním veletrhu MSV 2019 v Brně prezentovat inovace v oblasti logistiky prostřednictvím demonstrace řady logistických aplikací, včetně paletového racku pro MiR500, přepravy KLT boxů s využitím MiR200 a dalších aplikací. Expozice řešení a produktů MiR budou návštěvníkům k dispozici na stáncích Amtech a DREAMland, partnerů MiR v České republice.

Vedle aplikací bude MiR rovněž prezentovat nové, upgradované modely MiR100 a MIR200 s řadou vylepšených bezpečnostních prvků, díky kterým se tyto modely vyrovnají nejvyšším bezpečnostním standardům stejně jako robustnější modely MiR500 a MiR1000. MiR tak nyní disponuje nejbezpečnějším portfoliem mobilních robotů na světě.

S produkty MiR100, MiR200, MiR500 a MiR1000 společnost nabízí v současné době kompletní flotilu inovativních, flexibilních a snadno programovatelných autonomních mobilních robotů jak pro přepravu lehkých tak těžkých nákladů, které dokáží optimalizovat logistiku v celém výrobním řetězci, od skladů až po expedici zboží.

„MSV 2018 pro nás představuje významnou příležitost poskytnout českým a slovenským zákazníkům detailnější pohled na inovativní technologie autonomních mobilních robotů, jež jsou v současnosti jedním z nejrychleji rostoucích robotických segmentů,“ řekl Jesper Sonne Thimsen, obchodní ředitel v regionu CEE z Mobile Industrial Robots. „Jsme připraveni demonstrovat zákazníkům jedinečné funkce našich robotů pro výrobní a logistické procesy, prezentovat praktické zákaznické případy a diskutovat hlavní obchodní přínosy. A to jak s našimi experty, tak se specializovanými a kvalifikovanými partnery.“

Expozice aplikací a produktů MiR budou k vidění na stáncích firem Amtech (Hala G1, stánek 72) – včetně   Trilogiq (A2, stánek 36), partnerské firmy Amtech – a DREAMland (Hala G1, stánek 26).

Videa o jednoduchém nastavení a programování robotů, případové studie a komplementární nástroje naleznete zde.