Společnost Distrelec přidala do internetového obchodu vývojovou desku Coral od společnosti Google

-- 15.05.19

Společnost Distrelec, přední evropský distributor elektroniky, automatizačních a měřicích technologií, přidala do svého internetového obchodu novou vývojovou desku Coral od společnosti Google.  

Vývojová deska Coral je jednodeskový počítač s vyjímatelným systémovým modulem (SOM), který obsahuje kartu eMMC, SOC, bezdrátová rádiová rozhraní a modul TPU Edge společnosti Google. Deska je vhodná pro konstruktéry, návrháře a průmyslové techniky a lze ji použít k vytváření prototypů zařízení IoT, jako jednodeskový počítač, a dokonce slouží jako vyhodnocovací sada pro SOM. 

Základní deska je vybavena všemi periferními připojeními potřebnými k prototypovým projektům, včetně portů USB 2.0/3.0, zobrazovacího rozhraní (DSI), kamerového rozhraní (CSI2), portu pro Ethernet, svorek reproduktoru a 40pinového konektoru GPIO.   Pomocí inference nástrojem TensorFlow Lite lze sestavit modely, které se budou spouštět na vývojové desce Coral, čímž odpadá potřeba sestavování prototypů od začátečnické úrovně.  Díky jednoduché integraci s dalšími technologiemi lze prototypy snadno škálovat na výrobu pomocí desky SOM o rozměrech 40 mm x 48 mm v kombinaci s pomůckami pro desky plošných spojů pomocí konektorů typu deska-deska. 

Vývojová deska Coral od společnosti Google se nejen snadno integruje s řadou podpůrných sítí a systémů pro rozšíření možností aplikací produktů, ale má také minimální dopad na životní prostředí a nízkou spotřebu energie. 

Steve Herd, vedoucí oddělení zákaznických nabídek a produktového managementu, o novém přírůstku do sortimentu produktů společnosti Distrelec prohlásil: „Budoucnost IoT a inovace integrovaných systémů závisí na podobných produktech, jako jsou tyto nejnovější technologie od společnosti Google. Díky široké škále uplatnění, vhodné pro rozsáhlou síť profesionálů v oboru a zákazníků společnosti Distrelec, jsou technologická řešení, která tento produkt umožňuje, nekonečná.“ 

Vývojová deska Coral společnosti Google je k dispozici v internetovém obchodě společnosti Distrelec zde.