Excelentní znalosti v oblasti decentralizace

-- 12.03.19

Veletrh Amper poskytuje cenné impulzy na cestě k inteligentní a digitální automatizaci. Murrelektronik se coby vysoce inovativní společnost v tomto sektoru bude prezentovat jako přední hráč v digitální transformaci automatizačních procesů.

Představíme průkopnické produkty, řešení a koncepce pro ty nejzajímavější a nejzásadnější otázky automatizační techniky. Veletržní motto „Excelentní znalosti v oblasti decentralizace“ vyjadřuje naše rozsáhlé znalosti a schopnosti v tématech, jako je bezpečnost, napájení, síťové technologie, IO-Link, Průmysl 4.0 a decentralizované instalační technologie. Obzvláště zajímavé přitom je, že přístupy společnosti Murrelektronik odkrývají potenciál, který lze využít při optimalizaci řady procesů v průběhu celého řetězce tvorby hodnot.

Seznámíte se s inovacemi v oblasti konektorů, s modulárním systémem sledování proudu Mico Pro®, jenž může být nyní vybaven integrovaným napájením 5 nebo 10 A umožňujícím výraznou úsporu místa v rozváděči. Nový je také modul s certifikací NEC třídy 2. Mezi další zajímavosti patří třeba Murrelektronik-Cloud, výkonné sběrnicové moduly MVK Metal a Impact67, jež budou v budoucnu vybaveny napájecím konektorem M12. Ten jako přípojnou koncepci napájení budoucnosti doporučuje PNO (uživatelská organizace Profinet). Naše zákaznická řešení jsou nejen díky tomu vysoce atraktivní pro štíhlé a efektivní instalační koncepce na bázi PROFINET.

Těšíme se na vaši návštěvu!

Více o novinkách na www.murrelektronik.cz

Data a fakta