Hannover Messe 2019: Bezplatné vstupenky pro čtenáře časopisu

-- 09.01.19

Využijte možnosti získat bezplatné permanentní elektronické vstupenky (eTickets) k návštěvě veletrhu HANNOVER MESSE 2019 (1. – 5. dubna 2019).

Bezplatnou vstupenku naleznete na tomto odkazu

Alternativně lze k pozvání použít přiložený QR code. Návštěvníci veletrhu si jej mohou naskenovat pro mobilní registraci. 

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který si elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrujete/aktivujete. 

Po zaregistrování/aktivaci obdržíte od veletržní správy Deutsche Messe v příloze e-mailu v pdf souboru osobní vstupenku na jméno, kterou vytisknete ve formátu A4 na tiskárně počítače a předložíte při vstupu na výstaviště. Pro získání bezplatné elektronické vstupenky je zapotřebí předchozí online registrace/aktivace, kterou doporučujeme provést již před návštěvou veletrhu. Elektronické vstupenky (eTickets) jsou permanentní vstupenky platné po celou dobu konání veletrhu.

V případě použití veřejné dopravy v Hannoveru (GVH region) je třeba opatřit si před nástupem jízdy jízdenku. Elektronické vstupenky (eTickets) nejsou platné jako jízdenky pro veřejnou dopravu.

Více informací ke stažení:

 

 

Přejeme příjemné zážitky na veletrhu!