Plně automatizované značení pro desky plošných spojů za rozumnou cenu

-- 12.12.18

Komplexní a spolehlivé řešení značení pro desky plošných spojů od BRADY dokáže automatizovat vyhledávání a generovat chytrá výrobní data o vašich výrobních linkách SMD. 

Vysledovatelnost každé desky plošných spojů

Komplexní řešení pro snadnou sledovatelnost od BRADY dokáže připojit každou desku plošných spojů ve výrobě k vašemu systému chytré továrny. Díky tomuto řešení dokážou desky generovat data a odesílat je do výrobního systému, do jiných strojů a produkčních cyklů nebo do dodavatelského řetězce v každém směru. 

Seznamte se s každou částí komplexního řešení pro vysledovatelnost v přehledné brožuře (anglicky). 

Spolehlivé etikety

Nabídka spolehlivých etiket Brady na desky plošných spojů je navržena pro automatickou aplikaci a zachování čitelnosti dvourozměrných a čárových kódů i v podmínkách výroby desek. Skenery je tedy dokážou přečíst v průběhu celého procesu. 

Vyzkoušejte spolehlivé profesionální etikety BRADY ve svém prostředí a ověřte si, jak fungují. Vyžádejte si bezplatné  vzorky.

 

Automatizace

Plně automatizované řešení pro značení desek plošných spojů umožňuje dohledat a analyzovat data z výroby bez zásahu lidské ruky. V závislosti na vašich potřebách může společnost BRADY nabídnout několik řešení automatizace:  

Dojednejte si předvedení BRADY systémů a zjistěte, jak dokáže automatizovaná vysledovatelnost optimalizovat váš podnik. 

BRADY Česká republika

www.brady.cz

E: central_europe@bradycorp.com