Přijďte s námi oslavit 120 let od založení společnosti KUKA

-- 02.10.18

Najdete nás ve stánku G036 v hale G1 na MSV Brno.  

Společnost KUKA jako jeden z celosvětově největších výrobců průmyslových robotů je na MSV v Brně tradičním vystavovatelem.  Letos si pro návštěvníky veletrhu připravila velmi zajímavé téma. Na MSV představuje dva ze svých ready2_use produktů. Ve spolupráci s firmou Dürr prezentuje ready2_spray, robota vybaveného technologií pro lakování, který umožní snadnou a intuitivní automatizaci lakovacích procesů i pro menší a střední podniky. Dále seznámí zájemce s ready2_educate pro, nejnovější školící buňkou pro výuku programování robotů KUKA, která vyniká komplexními výukovými úlohami a zároveň plně umožňuje bezpečnou výuku. Produkt ready2_spray byl oceněn zlatou medailí MSV za inovace v automatizační technice. 

„Roboty KUKA jsou připraveny na jakékoli úlohy. Výrobní portfolium zahrnuje celou škálu robotů, od senzitivních a mobilních přes malé a střední, až po roboty o velmi vysoké nosnosti a speciální modely,“ říká Jindřich Vaňous, Country Manager CZ&SK. Společnost nabízí  Ready2_use balíčky, které je připravena přizpůsobit potřebám zákazníků. „Výhodou naší nabídky pro uživatele je vysoká flexibilita, standardizace, snadné nasazení, podpora požadavků Industry 4.0 a řada dalších předností. Podstatná je také skutečnost, že prostřednictvím našich TechCenter dokážeme modifikovat řešení tak, aby v maximální míře odpovídala potřebám zákazníků,“ pokračuje Jindřich Vaňous a dodává: „Cílem je dosáhnout ideálního spojení mezi moderními informačními technologiemi a stávající výrobní infrastrukturou.“

Ve stánku společnosti KUKA nechybí ani oblíbený kolaborativní robot v úloze baristy, který všem zájemcům připraví dobrou kávu. 

Více informací na: www.kuka.com