Současná praxe digitalizace průmyslu míří do Brna

-- 11.05.18

Trend digitalizace, automatizace, ale i robotizace tuzemského průmyslu stále neslábne. Možností, jak získat konkurenční výhodu, či vůbec zvládat současné požadavky navyšování výrobních kapacit, se na trhu nabízí dost. Jak se však v této době dynamických změn zorientovat, to už tak jednoduché není. Malou zkratku nabízí konference Digitální výroba 2018, která proběhne ve dnech 22. a 23. května v Brně.

Již předchozí ročníky konference, kterou pořádá vydavatelství Trade Media International, měly svým pojetím snahu o vytvoření unikátní platformy, která jednak představí široké množství technologických novinek pro přechod k digitální výrobě, ale soustředí se také na příklady nejlepší současné praxe.

V těchto ohledech lze říct, že aktuální ročník v tomto trendu pokračuje a jde ještě dále. Nejen, že program nabobtnal do dvoudenního rozměru, ale jsou v něm zastoupeny jak přední dodavatelské firmy, tak významní zástupci tuzemské výroby. Ani letos pak nechybí doprovodná výstava technologií, které jsou těmi správnými nástroji na cestě k digitální výrobě.

Pokud byste tak letos měli vybrat jednu konferenci, kterou navštívit pro zorientování se dalšího vývoje kolem fenoménu s názvem Průmysl 4.0, vaše cesty by měly začít na adrese www.konference-vyroba40.cz!

Pár bodů z programu letošního ročníku: 

Kompletní program a přehled řečníků naleznete na www.konference-vyroba40.cz.