Podzimní nálož webinářů

-- 24.08.17

Podzim - to nejsou jen procházky pomalu usínající přírodou, to není sbírání pozdní zahradní úroveň, moštování jablečné sklizně nebo pouštění draků na větrné stráni. Vydavatelství Trade Media International připravuje na podzim 2017 pořádnou porci novinek, které mají společného jmenovatel: k jejich účasti nemusíte vstávat od pracovního stolu!

Na co se v rámci oblíbených webinářů můžete letos na podzim těšit?

WEBINÁŘ: Trendy v IIoT V

13. 9. 2017, 10:00
Pokračování cesty k Průmyslu 4.0, tak zní podtitul další edice našeho webináře. V návaznosti na předchozí vydání se téma dále posouvá k problematice zavádění Průmyslu 4.0 do praxe. Webinář nabídne nové pohledy na konkrétní řešení, která zprostředkovává tzv. čtvrtá průmyslová revoluce.

WEBINÁŘ: Štíhlá údržba

19. 10 2017, 10:00
Zatímco pojem štíhlá výroba je zaříkávadlem spousty interních i externích školení napříč průmyslovými provozy, pojem štíhlé údržby již tolik častý není. Právě oddělení údržby však může být stavebním kamenem pro úspěšné budování strategie štíhlých míst. Právě tématu štíhlé údržby se proto bude věnovat další z řady on-line webových seminářů.

WEBINÁŘ: Kybernetická bezpečnost

2. 11. 2017, 10:00
Jedno téma v oblasti Průmyslu 4.0 roste na síle možná více než ta ostatní. Větší propojení průmyslových podniků s sebou přínáší otázku jejich zabezpečení vůči vnějším hrozbám. Jaké jsou současné a budoucí výzvy v oblasti kybernetické bezpečnosti se pokusil nastínit tento webinář.

WEBINÁŘ: Simulace ve výrobě

23. 11. 2017, 10:00
Vytváření modelu a simulace budoucího vývoje výrobního procesu může napomoci při dodržování termínů, plánování zásob či hledání úzkých míst. Chcete efektivně zjistit, jak efektivní a ekonomická je vaše současná výroba a hledat možnosti její optimalizace? Na to vše napoví témata a program posledního webináře tohoto roku.

Průmyslová akademie Schneider Electric: Zapište si do diáře termíny užitečných webinářů!

V rámci podzimního vysílání tradičních webinářů vám přinášíme ojedinělý projekt, na kterém se podílí firma Schneider Electric spolu s redakcí časopisů Control Engineering a Řízení a údržba průmyslového podniku.

Během této on-line akademie budete mít možnost sledovat čtyři on-line vysílání, v jejichž průběhu rozebereme témata z průmyslového prostředí.

Registrovat se můžete ZDE a to na všechny webináře, či pouze na vybrané z nich. Po posledním odvysílaném webináři také obdržíte on-line certifikát se seznamem kurzů, které jste absolvovali v rámci Průmyslové akademie Schneider Electric.

Detaily ke všem podzimním akcím zjistíte na www.konference-tmi.cz. Těšíme se na vaši účast!