Hannover Messe 2017: získejte bezplatnou vstupenku na veletrh

-- 13.12.16

„Integrated Industry – Creating Value“. Tak zní vedoucí téma veletrhu HANNOVER MESSE 2017. „Jestli má digitalizace výroby a energie postupovat plošně, musí průmysl ještě důrazněji než dosud argumentovat její prospěšností,“ říká Dr. Jochen Köckler, člen představenstva veletržní správy Deutsche Messe AG. „Průmyslové a energetické podniky musí rozpoznat bezprostřední a dlouhodobé výhody digitalizace. Hodnoty nevznikají jen u výrobního zařízení. Motorem úspěchu podniku jsou také nové obchodní modely a přínos digitalizace pro jednotlivé pracovníky.“ 

Průmysl 4.0, Integrated Energy, digitální dvojče, Predictive Maintenance, Digital Energy, Smart Materials, propojené kolaborativní roboty (Cobots) - velkokoncerny, ale také malé podniky jsou dnes konfrontovány s mnoha technologickými možnostmi, jejichž dopad mohou často těžko odhadnout. HANNOVER MESSE 2017 jako přední světový průmyslový veletrh jim ukáže cesty, jak mohou i s omezenými zdroji rozpoznat a využít potenciály digitalizace. J. Köckler: „Průmysl 4.0 neznamená rychlou obměnu všech výrobních zařízení najednou. Novodobé senzory mohou být například využívány u stávajících zařízení ke sběru a vyhodnocování dat, které může přispět ke zlepšování výrobních procesů a vývoji nových obchodních modelů.“ Veletrh HANNOVER MESSE 2017 se stane milníkem pro návštěvníky z výrobního průmyslu, kteří chtějí využít potenciál digitalizace ve svém podniku a krok za krokem rozvíjet výrobu směrem k továrně 4.0. 

Čtenáři našich časopisů mají jedinečnou příležitost získat bezplatnou vstupenku na veletrh. Uskuteční se v termínu 24. - 28. 4. 2017 na výstavišti v Hannoveru. 

Odkaz pro získání vstupenky: http://www.hannovermesse.de/promo?6ov6n

Kliknutím na odkaz se dostanete přímo k registračnímu formuláři, přes který si elektronické vstupenky (eTickets) zaregistrujete/aktivujete. Poté obdržíte PDF soubor s osobní vstupenkou, který si vytisknete a předložíte při vstupu na výstaviště. Pro získání bezplatné elektronické vstupenky je zapotřebí předchozí online registrace/aktivace, kterou doporučujeme provést již před návštěvou veletrhu.