Smršť nových výrobků Wonderware

-- 21.09.07

Začátkem září se konala současná premiéra několika výrobků Wonderware. Výrobce uvedl na trh InTouch 10.0 HMI, systémovou platformu Wonderware 3.0, Development Studio a panely Compact Panels.

Nový InTouch používá technologii ArchestrA, pracuje v systému Windows Vista a nabízí bezprostřední podporu pro Microsoft .NET. Premiérová verze programu byla doplněna více než 200 novými funkcemi. Naproti tomu nový balík pro vytváření aplikací – Wonderware Development Studio – byl vyvinut pro spolupráci s operačními systémy Windows Mobile, Windows XP, Windows Vista nebo Windows Server 2003. Navíc je balík kompaktibilní s více než 325 komunikačními servery a servery DAServers a podporuje také OPC, XML, SQL, SAP Netweaver a Microsoft .NET. U systémové platformy Wonderware 3.0 slibuje výrobce výrazné zlepšení výkonu Wonderware Application Server a maximální využití možností nejnovějších vícejádrových procesorů. Poslední z uvedených novinek – panely Wonderware Compact Panels – dovoluje uživatelům uvádět spojitou strategii vizualizace, počínaje jednoduchými zařízeními až po síť serverů čítající stovky pracovních stanic. Každý z nových výrobků může spoluexistovat a spolupracovat v rámci informačních systémů existujících ve firmě, které pocházejí od Wonderware nebo od jiných výrobců.

Současně s premiérou byl zpřístupněn internetový demonstrační servis „Wonderware Breakthrough Experience“, určený pro zaměstnance výrobních oddělení, inženýry a informatiky.

Další informace na stránkách:

www.experience.wonderware.com.