Print

Rockwell Automation přechází z důvodu lepší kvality a produkce v oblasti pneumatikářského průmyslu do cloudu

-- 13.03.18

Rockwell Automation nabízí osvědčená řešení pro každou fázi výroby pneumatik.

Společnost Rockwell Automation ukázala návštěvníkům veletrhu Tire Technology Expo 2018 technologické novinky a moderní řešení v oblasti datové analytiky i inteligentní výroby. Díky nim je možné dosáhnout hmatatelných výsledků v oblasti kvality, výkonnosti a produktivity.

Expozice Tire Technology Expo na Deutsche Messe v Hannoveru je bezesporu přední technologickou přehlídkou zahrnující prezentaci všech aspektů a fází procesu výroby pneumatik. V letošním roce představila společnost Rockwell Automation profesionálům z této oblasti nejnovější technologie a služby, které vyvinula, aby jim pomohla vyřešit nejpalčivější problémy.

"Společnost Rockwell Automation má strategické postavení v celosvětovém pneumatikářském průmyslu, mnozí z předních světových výrobců a dodavatelů pneumatik přejímají naše standardy v oblasti automatizace, procesů a informačního řešení. Kromě technologického leadera zaujímáme také důležitou roli konzultanta, kterou jsme získali díky naší rozsáhlé poradenské činnosti, vycházející z našich dlouhodobých zkušeností v oboru," řekl Paolo Butti, manažer pro automobilový průmysl a pneumatiky regionu EMEA.

"To, co se odehrává v našem odvětví, je evoluce, nikoliv revoluce,” pokračuje.  Mnoho našich zákazníků se vydává na cestu, která je zavede do propojeného pracovního prostředí, kde se nacházejí inteligentní stroje a sofistikované výrobní postupy. Tyto pokroky se opírají o data, která nás vedou kupředu a my jsme tady, abychom našim zákazníkům s touto digitální transformací a konvergencí pomohli."

Druhý den konference uspořádal Dominique Scheider, vedoucí týmu strategických zákazníků společnosti Rockwell Automation ve Francii, prezentaci s názvem "Továrna budoucnosti na výrobu pneumatik již dnes”. Scheider hovořil také o zvýšené konektivitě, která je nyní dostupná výrobcům pneumatik prostřednictvím inteligentních propojených technologií. Diskutoval také o tom, jak může digitálně transformovaná Connected Enterprise přinést vyšší efektivitu, vyšší úsporu nákladů a vynikající manufacturing intelligence. Kromě informací týkajících se přístupu k datům v reálném čase informoval návštěvníky také o tom, jak mohou využít současných cloudových a analytických platforem ke změně způsobu řešení problémů a jak dále zvyšovat produktivitu.

Globalizace, konsolidace, měnící se globální standardy, nové typy vozidel, přísnější vládní předpisy a poptávka spotřebitelů po vyšším výkonu za nižší cenu, to vše vede k potřebě změn v průmyslu, integrovaným řešením bohatých na data, která pokrývají návrh, vývoj a výrobu pneumatik. Pro efektivnější výrobu kvalitnějších pneumatik je zapotřebí nastavit procesy. Connected Enterprise propojuje data z výrobních linek, nástrojů a podnikových informačních technologií a poskytuje informace ve správný čas na správném místě. Analýzou těchto informací mohou výrobci pneumatik lépe identifikovat příležitosti pro úsporu nákladů a spotřeby energie, zároveň zlepšit predikci údržby a podpořit produkci.

Další informace o rozsáhlé a komplexní technologii, produktech a službách, které může společnost Rockwell Automation nabídnout pneumatikářskému průmyslu, naleznete na webové stránce věnované odvětví výroby pneumatik.


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

Automatizace a modernizace pivovarů 2019
2019-01-24 - 2019-01-24
Místo: Hotel Luční bouda, Pec pod Sněžkou
DIAGO 2019
2019-01-29 - 2019-01-30
Místo: Orea Resort Devět Skal ***, Sněžné - Milovy
Roboty 2019
2019-01-30 - 2019-02-01
Místo: Brno, hotel Avanti
Úspory v průmyslu
2019-03-05 - 2019-03-05
Místo: Hotel STEP ****, Praha

Katalog

BALLUFF CZ s.r.o.
BALLUFF CZ s.r.o.
Pelušková 1400
19800 Praha
tel. 724697790

EWWH, s. r. o.
EWWH, s. r. o.
Hornoměcholupská 68
102 00 Praha 10
tel. 734 823 339

B+R automatizace, spol. s r.o.
B+R automatizace, spol. s r.o.
Stránského 39
616 00 Brno
tel. +420 541 4203 -11

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

COGNEX
COGNEX
Emmy-Noether-Str. 11
76131 Karlsruhe
tel. 720 981 181

všechny firmy
Reklama


Tematické newslettery
Anketa


Na internetu
V tištěných médiích
Na veletrzích a výstavách
Jinde

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   
Copyright © 2007-2019 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI