Print

Pod záštitou amerického velvyslance a Rockwell Automation se v Petschkově vile sešli lídři z oblasti Digitální transformace 4.0

-- 03.06.19

Management Perspectives, výjimečná událost na téma „Digitální transformace v průmyslovém prostředí“, kterou uspořádal Rockwell Automation společně se svými partnery Microsoft a PTC v rezidenci amerického velvyslance.

Rockwell Automation společně se svými partnery Microsoft a PTC uspořádali výjimečné setkání pod záštitou amerického velvyslance na téma digitální transformace v průmyslovém prostředí. V renovovaných prostorách legendární Petschkovy vily, postupně představili klíčové postavy Rockwellu a partnerských firem tipy, jak využít příležitostí, které představuje digitalizace a příklady, jak sjednotit lidi, procesy, data a technologie. 

V průběhu odpoledne se s hosty osobně pozdravil americký velvyslanec Stephen King. Na úvod návštěvníky krátce seznámil s historií unikátní, reprezentační vily postavené ve 20. letech minulého století Ottou Petschkem, sloužící od roku 1945 jako sídlo amerického velvyslance. V další části projevu pan King kladl na srdce zástupcům českých i zahraničních firem důležitost investic do nových technologií, které budou hrát stále významnější roli v jejich dalším rozvoji. Svůj projev podpořil příkladem ze své kariérys tím, že za nejdůležitější považuje investice do výzkumu a vývoje. 

Strategické partnerství společností Rockwell Automation, PTC a Microsoft 

Setkání v rezidenci se konalo na základě strategického partnerství společností Rockwell Automation, PTC a Microsoft. Vzájemné spojení technologií, zdrojů a know-how tvoří podporu digitální transformace napříč průmyslovými podniky. „S naší strategií The Connected Enterprise se snažíme o zvýšení efektivity výrobních prostředků na základě digitalizace firemních procesů a prostřednictvím této akce chceme zástupcům firem předat co nejvíce zkušeností a trendů v oblasti zavádění nových technologií,“ řekl Country Manager Rockwell Automation pro střední a východní Evropu Peter Rožek. Pan Rožek na akci mluvil na téma „Uvedení The Connected Enterprise do praxe ve výrobních závodech Rockwell Automation.“ Posluchače například zasvětil do možností užití rozšířené reality v průmyslovém prostředí. Za společnost Rockwell Automation dále vystoupil za výzkum a vývoj Zdeněk Kodejš s úspěšným příkladem digitalizace u zákazníka zabývajícího se těžebními technologiemi.

Během setkání také vystoupili ředitel partnerské divize společnosti Microsoft Dalibor Kačmář s prezentací na téma „Digitální transformace v prostředí moderní výroby.“ O integraci systémů, rozšířené realitě a jejím využití v průmyslových podnicích hovořil poutavě zástupce společnosti PTC Robert Opletal. Zdůraznil, že moderní výrobní firmy zavádějící digitalizaci do praxe se potýkají s problémy spíše na straně organizační a personální. Na závěr setkání představili příklady digitalizace průmyslu z praxe zástupci světového výrobce stavebních strojů Doosan Bobcat.


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

Pokročilé SCADA nástroje pro nové desetiletí
2020-05-26 - 2020-05-26
Místo: webinář
PRŮMYSLOVÝ ETHERNET A MOŽNOSTI JEHO VYUŽITÍ
2020-05-26 - 2020-05-26
Místo: webinář
Digitální výroba 2020
2020-06-09 - 2020-06-10
Místo: Praha

Katalog

BALLUFF CZ s.r.o.
BALLUFF CZ s.r.o.
Pelušková 1400
19800 Praha
tel. 724697790

EWWH, s. r. o.
EWWH, s. r. o.
Hornoměcholupská 68
102 00 Praha 10
tel. 734 823 339

B+R automatizace, spol. s r.o.
B+R automatizace, spol. s r.o.
Stránského 39
616 00 Brno
tel. +420 541 4203 -11

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

COGNEX
COGNEX
Emmy-Noether-Str. 11
76131 Karlsruhe
tel. 720 981 181

všechny firmy
Reklama


Tematické newslettery
Anketa


Na internetu
V tištěných médiích
Na veletrzích a výstavách
Jinde

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   
Copyright © 2007-2020 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI