Print

Partneři časopisu zvou na veletrh AMPER

-- 17.03.15

Redakce časopisu Control Engineering Česko doporučuje navštívit zajímavé expozice na letošním veletrhu Amper v Brně. Koná se tradičně na brněnském Výstavišti v termínu 24.–27. března 2015.

 

Cognex, V 6.05

Nové modely kamer pro inspekční úlohy, inovované a výkonné průmyslové systémy pro snímání identifikačních kódů, ale i nejnovější trojdimenzionální systémy představí na svém stánku společnost Cognex. Kromě osvědčené techniky budou k vidění i nejnovější produkty, které tento přední výrobce nabídne uživatelům v letošním roce.

Patří k nim neustále inovovaná řada DataMan 300 a její dále vylepšená verze 302X určená pro nejnáročnější čtení identifikačního kódu i na těch nejrychlejších linkách. Dále zde bude k vidění DataMan 503 nebo řada DataMan 50/60, která i při malých rozměrech přináší značný výkon a je ideální pro montáž do velmi těsných prostor na výrobních linkách a na strojích. Návštěvníci budou moci zhlédnout také velmi výkonné ruční snímače řady DataMan 8100 a 8500, jež jsou v současné době nejvýkonnějšími snímači čárového kódu na trhu. Představen bude také software Cognex Designer, výkonný řídicí prvek pro strojové vidění VC5 nebo 3D laserové senzory přiblížení a nové modely průmyslových kamer. Další podrobnosti jsou na www.cognex.com a v českém jazyce pak na www.industrymedia.eu/cz.

www.cognex.com 

 

Papouch s. r. o., V 2.05

Společnost Papouch s. r .o. představí na veletrhu Amper 2015 četné novinky a návštěvníci budou mít příležitost promluvit si o nich přímo s jejich tvůrci. Největší zajímavostí budou nové měřicí a monitorovací moduly řady Papago komunikující přes Ethernet, které se vyznačují napájením PoE a zálohovanou pamětí.

V expozici bude samozřejmě představena široká nabídka převodníků rozhraní a protokolů Ethernet, USB, RS-232, RS-485/422, WiFi, M-Bus, Modbus a SNMP, proudová smyčka a Wiegand. Novinkou je obousměrný převodník mezi protokoly Wiegand a Ethernet. Část expozice bude věnována doplňkům pro PLC, vystaven zde bude např. multiplexer určený pro rozšíření počtu analogových vstupů PLC nebo modul pro připojení teploměrů.

Papouch s.r.o. je výhradním distributorem produktů společností B&B Electronics, Datcon a PiiGAB pro Českou republiku. Z produkce firmy Datcon budou představeny analogové převodníky a oddělovače pro zpracování analogového signálu.

Kdo si chce promluvit s odborníky, kteří navrhují produkty, najde na www.papouch.com, kdy je může potkat na stánku v Brně. Návštěvníci jsou zváni do stánku V 2.05 společnosti Papouch, kde uvidí opravdu hodně zajímavostí.

www.papouch.com

Schmachtl CZ s. r. o., P 4.04

Společnost Schmachtl CZ vznikla v roce 1992 a stala se významnou firmou v o
blasti elektrotechniky, elektroniky a strojírenství. Zastupuje mnoho významných zahraničních firem, a proto je její nabídka výrobků a služeb komplexní. Na veletrhu Amper představí jak již známé výrobky, tak hlavně novinky.

Mezi novinky z oblasti automatizace patří bezpečnostní laserový skener s úhlem skenování 270° od firmy Leuze electronic či nová řada panelových řídicích jednotek OPLC Samba od firmy Unitronics, která ulehčí práci programátorům průmyslových aplikací. Chybět nebudou ani světelné zdroje LED, pásky, svítidla a reflektory značky McLED, bezpečnostní oplocení od firmy Satech, koncové spínače od firmy Pizzato, nové řadové svorky od firmy Wieland rozvodné bloky od firmy Erico, průmyslové zásuvky od firmy PCE, kabelové kanály od firmy Iboco, vodicí řetězy a popisovací plotr od firmy Murrplastik. K vidění bude mnoho různých elektromotorů od firmy Dunkermotoren; podlahové sloupky od firmy Simon, podlahové krabice PUK Návštěvníci si také vyzkouší průmyslová rádiová ovládání od firmy Jay a mnoho dalších výrobků.

www.schmachtl.cz

 

Beckhoff Česká republika s. r. o., V 4.04

Společnost Beckhoff představí výběr toho nejlepšího ze svého portfolia řídicích systémů a pohonů. Beckhoff se tradičně věnuje řídicím systémům na platformě PC a na letošním veletrhu Amper představí jejich kompletní škálu, od nejmenších embedded PC až po nejvýkonnější zařízení vybavené čtyřjádrovým procesorem Intel® Core™ i7. Nepřehlédnutelná bude i kolekce vícedotykových panelových PC, které Beckhoff nabízí až do úhlopříčky 24“.

Zákazníci si prohlédnou také mechatronický systém XTS, který sklidil nemálo obdivu na veletrhu SPS/IPC/Drives v Norimberku. Jde o mechanickou dráhu kombinovanou s jezdci na principu lineárních motorů. Každý z jezdců je přitom ovládán naprosto nezávisle na ostatních, čímž uživateli vzniká nepřeberná řada možností, jak daný systém aplikovat. Typické použití XTS je v balicích strojích.

Neméně zajímavá je i nabídka pohonů Beckhoff. Kromě běžných pohonů nabízí Beckhoff i speciality, jako např. One Cable Technology – možnost připojení servomotoru s použitím jen jednoho vodiče – nebo tzv. servo-kartu EL7211, která umožňuje přímé připojení servomotorů do výkonu 250 W bez nutnosti použití ovladače.

www.beckhoff.com

 

Murrelektronik CZ spol. s r. o., V 5.10

Jak uniknout z labyrintu instalací? To je motto společnosti Murrelektronik na veletrhu Amper. Dobrý instalační koncept spojuje všechny I/O body v jednom zařízení nebo jednom stroji ekonomickým způsobem s řídicím systémem Odpovědní pracovníci ve strojírenských 

podnicích se často pro vhodný instalační koncept rozhodují podle velmi odlišných 
kritérií. Pro některé je hlavní cena, pro jiné je to snadná rozšiřitelnost stroje v průběhu budoucích let. Další věnují velkou pozornost diagnostickým funkcím. Náklady na materiál, časová náročnost a dostupnost se tak v různých společnostech cení velmi odlišně. Na základě zkušeností firmy a jejích zákazníků vyvinula společnost Murrektronik různé koncepty, které tyto filozofie sledují.

Při stavbě stroje nebo linky se uvažuje nad několika různými variantami, přičemž každá má své nesporné výhody. Proto Murrelektronik nenabízím jen jedno řešení, ale hned dvě nebo tři alternativy a to dává zákazníkovi možnost rozhodnout se pro tu nejvýhodnější. Pak již nenastane rozhodování typu: „Máme změnit koncept nebo zůstat u stávajícího?“. Místo toho zazní otázka: „Který z těchto konceptů se nám zamlouvá nejvíc?“ Murrelektronik zve do svého stánku zákazníky, kteří se chtějí podělit o zkušenosti.

www.murrelektronik.cz

EPLAN ENGINEERING CZ, s.r.o., P 4.19

Společnost EPLAN přední dodavatel CAE řešení na letošním veletrhu AMPER představí mezinárodní koncept EPLAN Experience, jehož cílem je zvýšit efektivitu projektování. Větší efektivita postupů projektování vede ke specifickým a zřetelným přínosům, jako jsou správa strategických inovací ve vysoce výkonném IT prostředí; kratší doba potřebná k uvedení produktu na trh; optimální správa využití zdrojů a větší mezinárodní konkurenceschopnost. Navštivte nás v hale P na stánku č. 4.19.

Pomáháme společnostem s optimalizací jejich procesů, vyvíjíme softwarová řešení pro elektrotechniku, mechatroniku, fluidní technologie a technologie měření a regulace. S cílem urychlit našim zákazníkům proces vývoje produktu, a tím snížit náklady projektu, zajišťujeme rozhraní k systémům CAD, PDM, PLM a ERP, čimž umožňujeme našim zákazníkům pracovat efektivněji a zároveň mnohem rychleji. Nabízíme široké spektrum služeb včetně podnikového poradenství pro různé způsoby řízení, konzultace ohledně standardizace procesů, automatizace a integraci, a dále implementační, školicí a další podpůrné služby. Naše softwarové produkty a služby mají nejvyšší kvalitu a jsou neustále zdokonalovány a dále rozvíjeny. To nám umožňuje dlouhodobě udržovat technologické výhody a investice našich zákazníků.

Naším cílem je stát se světovým lídrem v oblasti řešení pro projektování a plánování a současně se prosadit jako konzultant pro procesy v oblasti  projektování a plánování. EPLAN nabízí produkty nejvyšší kvality, maximální efektivitu a profesionální poradenství v souladu s globálními standardy. Zajištění spokojenosti našich zákazníků – a tudíž také náš vlastní úspěch – je hlavní zásadou našeho rozsáhlého vývojového programu. Proto usilujeme o neustálou expanzi na mezinárodních trzích a pronikáme do dalších průmyslových odvětví s cílem maximalizovat přínosy pro naše zákazníky.

www.eplan.cz

 

SCHUNK Intec s.r.o., V 5.09

Firma SCHUNK Intec je lídrem v oblasti upínací techniky a uchopovacích systémů. Letos oslavíme své desetileté výročí působení na českém trhu. Na letošním veletrhu AMPER přestavíme některé produkty z odvětví automatizace a robotiky. Jedná se především o standardní a speciální chapadla, modulární montážní automatizaci, rotační a lineární  moduly, senzory, snímače a chystáme pro Vás pohyblivou robotickou aplikaci. Těšíme se na Vaši návštěvu v pavilonu V, na stánku 5.09, kde Vám rádi naše produkty představíme a zodpovíme Vaše případné dotazy.

www.schunk.com 

Mitsubishi Electric Europe B.V.,  V 7.07

Veletrh Amper je jednou z největších akcí v oblasti automatizace a robotiky a pyšní
se již více než dvacetiletou historií. Během této doby jsme mohli sledovat obrovský technologický a průmyslový pokrok v celé střední a východní Evropě. V 90. letech minulého století působily automatizované výrobní linky nebo robotizovaná pracoviště původem z Japonska jako science fiction, v současnosti se ovšem již jedná o standard nejen českých výrobních závodů. Plná integrace, minimalizace investičních nákladů, inovace, intuitivní software či jednoduchá diagnostika jsou pouze částí výzev, kterým je nutné čelit pro splnění současných požadavků zákazníků. S heslem „průmyslová revoluce“ proto letos prezentujeme řešení přímo z Japonska, včetně nejočekávanější PLC platformy Mitsubishi Electric s názvem iQ-R.

Expozice společnosti Mitsubishi Electric na veletrhu Amper 2015 v Brně se bude nacházet v hale V, na stánku č. 7.07. Pokročilá řešení, demo aplikace a samozřejmě i premiéra roku, tedy iQ-R – to je jen několik důvodů, proč se vyplatí navštívit naši expozici. Srdečně vás zveme!

cz3a.mitsubishielectric.com

Festo, s.r.o., V 3.08

Naše heslo pro letošní výstavu Amper: úspora času a nákladů. Názorným příkladem jsou dodávky hotových manipulátorů, které těží z našich dlouholetých zkušeností v oboru. Připravili jsme pro Vás novinku – softwarový nástroj pro rychlý výběr a návrh manipulátoru na zakázku. Co můžete získat? 

Rychlejší a levnější konstrukce: ihned po konfiguraci manipulátoru podle přání (internet) obdržíte Váš model.

Snazší nákup a logistika: manipulátor je jedinou položkou v objednávce, ve skladu i při dopravě – mnoho práce se zjednoduší.

Rychlejší a spolehlivější výroba: dodaný a vyzkoušený celek stačí jen namontovat do Vašeho zařízení.

Snáze vytvoříte dokumentaci: součástí dodávky je vždy potřebná dokumentace, kterou snadno připojíte k ostatním Vámi vytvořeným materiálům.

Optimalizujete pohony: manipulátory optimálně využívají elektrických i pneumatických pohonů jak z hlediska funkce, tak energetické účinnosti.

Snadno vyřešíte bezpečnost: dodávka manipulátoru obsahuje nejen odpovídající bezpečnostní výbavu, ale také nezbytnou dokumentaci.

Přijďte se podívat na novinky v oboru elektrických pohonů, řízení, zpracování obrazu, a dalších souvisejících technologiích.

www.festo.cz

 

FOXON s.r.o., V 2.04

Společnost FOXON s.r.o. se letos poprvé představí na veletrhu AMPER. Na ploše 100 m2 u hlavního koridoru bude prezentovat své produkty a služby, které od roku 2006 poskytuje výrobním závodům, výrobcům jednoúčelových strojů, systémovým integrátorům a programátorům PLC. Hlavní činností společnosti v oblasti průmyslové automatizace jsou opravy a prodej starších i nových dílů, obchodní zastoupení zahraničních firem, diagnostika průmyslových komunikačních sítí PROFIBUS / PROFINET a školení.

Návštěvníci si budou moci prohlédnout široký sortiment produktů i s jejich praktickými ukázkami. Vystaveny budou komponenty pro sestavení a diagnostiku sítí PROFIBUS / PROFINET / CANbus, průmyslové modemy eWON pro vzdálenou správu řídicích systémů PLC, plně kompatibilní náhrady IO karet SIMATIC S7-200/-300 společnosti Softlink, řešení pro sběr dat, jejich archivaci a vyhodnocování pomocí  Kepware OPC serverů a nástrojů, a mnoho dalších produktů.

Součástí stánku je FOXkino, ve kterém budou probíhat přednášky a odborné diskuze přibližující činnost firmy. Program prezentací bude zveřejněn v průběhu března na webových stránkách foxon.cz. 

Společnost FOXON zve návštěvníky do svého stánku a těší se na jejich návštěvu.

www.foxon.cz

 

Trade Media International s.r.o.

Hala V, stánek č 2.13.

Na veletrhu Amper se bude prezentovat také naše vydavatelství, které zaštiťuje časopisy Control Engineering ČeskoŘízení a údržba průmyslového podniku, Inteligentní budovy a v neposlední řadě je také významným hráčem na poli konferenčním. Navštivte náš stánek a nahlédněte do bohatého portfolia našich služeb - těšíme se na Vaši návštěvu. Jako novinku Vám i našim partnerům představíme služby s označením Remote marketing!

http://www.trademedia.cz

www.trademedia.czwww.remotemarketing.czwww.controlengcesko.com;  www.udrzbapodniku.czwww.inbudovy.czwww.konference-tmi.cz


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

Trendy v robotizaci 2020
2020-01-28 - 2020-01-30
Místo: Best Western Premier / Avanti, Brno
DIAGO 2020
2020-01-28 - 2020-01-29
Místo: Orea Resort Devět Skal ***, Sněžné - Milovy
Trendy automobilové logistiky 2020
2020-02-20 - 2020-02-20
Místo: Parkhotel Plzeň
Úspory v průmyslu
2020-03-03 - 2020-03-03
Místo: Ostrava
AMPER TOUR 2020
2020-03-17 - 2020-03-19
Místo: Brno

Katalog

BALLUFF CZ s.r.o.
BALLUFF CZ s.r.o.
Pelušková 1400
19800 Praha
tel. 724697790

EWWH, s. r. o.
EWWH, s. r. o.
Hornoměcholupská 68
102 00 Praha 10
tel. 734 823 339

B+R automatizace, spol. s r.o.
B+R automatizace, spol. s r.o.
Stránského 39
616 00 Brno
tel. +420 541 4203 -11

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

COGNEX
COGNEX
Emmy-Noether-Str. 11
76131 Karlsruhe
tel. 720 981 181

všechny firmy
Reklama


Tematické newslettery
Anketa


Na internetu
V tištěných médiích
Na veletrzích a výstavách
Jinde

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   
Copyright © 2007-2019 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI