Print

OnRobot získal robotické ocenění i nového obchodního manažera pro český a slovenský trh

-- 19.06.19


Společnost OnRobot získala ocenění ROBOTIC AWARD na mezinárodním strojírenském veletrhu Hannover Messe 2019. Cenu pro uchopovač Gecko, který se svou funkcí inspiroval chodidlem gekona, předal Bernd Althusmann, ministr ekonomiky, práce a dopravy Dolního Saska.

Gecko Gripper obdržel i další ocenění, tentokrát stříbrnou cenu na Edison Awards Gala v New Yorku. Cena je pojmenována po vynálezci Thomasi Alva Edisonovi a oceňuje významné světové inovace a inovátory.  

Firma OnRobot získala akvizicí dánskou společnost Blue Workforce a zároveň s tím výhradní práva k jedinečné robotické technologii RAGNAR. Součástí týmu OnRobot se také stalo 12 špičkových vývojářů. Firma Blue Workforce, která byla založena v roce 2012, dodávala řešení zejména do potravinářského a zemědělského odvětví.

Vakuový uchopovač VG10 získal cenu v kategorii „robotické vybavení“ od magazínu Control Engineering Polska. Cenu převzal Aleksander Marinkovič, generální manažer OnRobot pro střední a východní Evropu.

OnRobot jmenoval nového obchodního manažera pro Českou republiku a Slovensko

Společnost OnRobot jmenovala Borise Chamicevyče obchodním manažerem pro region střední a východní Evropy (CEE). B. Chamicevyč bude zodpovědný za rozvoj obchodních aktivit na trzích střední a východní Evropy včetně České republiky a Slovenska. Součástí jeho role bude každodenní kontakt se zákazníky a partnery v oblasti podpory robotické automatizace a kolaborativních aplikací.

„Hlavním cílem naší společnosti je stát se globálním lídrem v oblasti kolaborativních aplikací pro výrobní podniky. Trh s koncovými robotickými nástroji dynamicky roste a díky předpokládané expanzi trhu cobotů na 210 000 kusů v roce 2023* se bude zvětšovat i v dalších několika letech,“ řekl Aleksander Marinković, generální manažer pro region CEE. „Úkolem Borise bude posilovat naší pozici v regionu prostřednictvím rozvoje nových prodejních kanálů, budováním a péčí o profesionální obchodní vztahy, a porozumění potřeb zákazníků.“

Společnost OnRobot rozšiřuje svou pozici na trhu jak prostřednictvím interního vývoje, tak také akvizicemi – posledním příkladem je nedávná akvizice dánské společnosti Blue Workforce. Že jde o správnou strategii, dokazují četná ocenění, která společnost obdržela. Z poslední doby lze například jmenovat prestižní ocenění Robotics Award za uchopovač Gecko Gripper získané na letošním veletrhu Hannover Messe 2019. Klíčovým prvkem strategie je ale také rozvoj partnerského kanálu.

„Robotická automatizace umožňuje firmám všech velikostí a různých průmyslových odvětví zvýšit efektivitu, dosahovat lepších obchodních výsledků, snižovat náklady a být flexibilnější,“ řekl Boris Chamicevyč. „V rámci svých aktivit se proto chci soustředit na podporu a rozvoj základny našich prodejních partnerů v České republice na Slovensku prostřednictvím široké a ucelené nabídky koncových nástrojů (End-of-arm-tooling - EOAT) od jednoho dodavatele – včetně senzorů, uchopovačů, mechanických měničů a dalšího příslušenství OnRobot.“

Boris Chamicevyč hovoří plynně česky, anglicky, ukrajinsky a rusky, rozumí výborně slovensky a polsky. Během své 16-leté profesní praxe působil na pozicích Area Business Development Manager, Product Sales Manager a Channel Sales Manager ve společnosti Advantech, předním poskytovateli inteligentních systémů. V předchozích letech pracoval pro společnosti Conel, Koeximpo, Viciunai Group, Poltavakonditer a Mondelez International. Boris Chamicevyč vystudoval obor podnikové ekonomiky na Simferopol University of Economic and Management.

www.onrobot.com


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

ARaP 2019
2019-11-19 - 2019-11-20
Místo: Fakulta strojní ČVUT v Praze, Technická 4, Praha 6
EPLAN Efficiency days 2019
2019-11-19 - 2019-11-19
Místo: Clarion Congress Hotel, Praha
EPLAN Efficiency days 2019
2019-11-20 - 2019-11-20
Místo: Clarion Congress Hotel, Ostrava

Katalog

BALLUFF CZ s.r.o.
BALLUFF CZ s.r.o.
Pelušková 1400
19800 Praha
tel. 724697790

EWWH, s. r. o.
EWWH, s. r. o.
Hornoměcholupská 68
102 00 Praha 10
tel. 734 823 339

B+R automatizace, spol. s r.o.
B+R automatizace, spol. s r.o.
Stránského 39
616 00 Brno
tel. +420 541 4203 -11

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

COGNEX
COGNEX
Emmy-Noether-Str. 11
76131 Karlsruhe
tel. 720 981 181

všechny firmy
Reklama


Tematické newslettery
Anketa


Na internetu
V tištěných médiích
Na veletrzích a výstavách
Jinde

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   
Copyright © 2007-2019 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI