Print

Dassault Systèmes představila novou verzi V6 pro rok 2013 a vylepšila platformu 3DEXPERIENCE

-- 05.12.12

Společnost Dassault Systèmes uvedla na trh novou vylepšenou řadu své platformy 3DEXPERIENCE pro rok 2013. Řešení V6 kromě standardních SLM funkcí nabízí vylepšený přístup k velkým datům, možnosti projektování nových kompozitních materiálů, zabezpečená pracoviště pro dodavatele a podporu nových standardů STEP. Verze 3DEXPERIENCE pro rok 2013 zároveň pokrývá řadu inovací průmyslových řešení pro rychloobrátkové spotřební zboží, energetiku, letecký průmysl, zbrojní průmysl nebo dopravu a hi-tech.


Přehled

Dostupnost aplikace Simulation Lifecycle Management všem zákazníkům. Správou simulačních dat, nasazením nejlepších postupů a sdílením výsledků simulace se může značně zlepšit společné rozhodování a maximalizace návratnosti investice do simulace. SLM je výsledkem rozsáhlé spolupráce s mnoha klienty v oblasti leteckého průmyslu, dopravy a rychloobrátkového spotřebního zboží.


Nová zlepšení otevřenosti platformy

* Lepší přístup k velkým datům díky novému konektoru pro Hadoop HDFS, lepší výkon pro konektory WebSphere a SharePoint, nová navigace a možnosti vizualizace pro vyhledávání, zkoumání a analýzu dat.

* Podpora standardu STEP AP242, jenž se používá v automobilovém průmyslu a letectví a umožňuje import a export ISO standardu BREP a mozaikových dat pro umožnění konstrukce, výměny a vizualizace 3D master procesu. 

* Zabezpečený přístup k výměnným pracovištím s dodavateli.


Nová vylepšení platformy V6

* Snadné přepínání mezi online a offline režimem pro platformy V6. Pouhým kliknutím na tlačítko mohou projektanti při nedostupnosti internetového spojení ochránit IP a celistvost dat – před přechodem do offline režimu projektant označí části, které se budou modifikovat a ty se mu pak stáhnou na notebook. Při opětovném přechodu do online režimu dojde k synchronizaci a projektant může dál pokračovat ve spolupráci se zbytkem projektového týmu.

* Nové schopnosti simulace vláken kompozitních materiálů pro optimalizaci diagonálních tvarů a zajištění přesné kompozice pro výrobu. Tato technologie, založená na nedávno získaném řešení Simulayt, je rutinně používána k analýze složitých povrchů, zejména v letectví, motosportu a energetickém sektoru. 

“Uvedení této nové platformy 3DEXPERIENCE je potvrzení našeho zájmu zkoumat a realizovat  špičkové aplikace, které rovněž  vylepší otevřenost naší platformy,” uvedl Dominique Florack, výkonný viceprezident pro výzkum a vývoj společnosti Dassault Systèmes.  „Každá nová verze je nejen jasným důkazem, že nám záleží na požadavcích našich klientů, ale že se především necháváme inspirovat jejich cíli v podnikání.”

Nová vylepšení průmyslových řešení 

* Systémová řešení pro energetiku, letectví a obranu, dopravu a mobilitu a průmyslová zařízení, včetně pěti nových specializovaných knihoven pro simulaci a analýzu chování motoru, elektrických, vodních systémů, chlazení kapalinou a termální energetiky. CATIA V6 pro rok 2013 rovněž zefektivnila požadavky pro podporu rozhodování o alternativách konfigurace, takže například umožňuje rychlejší reakce v  high tech.

* Správa sdělení a grafiky ve spotřebním baleném zboží a přírodních vědách, obsahuje funkce pro produktové manažery a další odborníky z marketingu, kterými budou definovat, kontrolovat a schvalovat texty i design za použití stejných dat, jaká byla použita při vývoji produktu.

* Přístup k firemním datům a zlepšením produktivity přes 3DVIA Store, řešení pro simulaci v maloobchodu a řízení značky. Například rychloobrátkové spotřební zboží v gondole může být zvýrazněno na základě hodnoty klíčových firemních indikátorů, 3D regál umožňuje přístup ke statistickým informacím.

* Nová plánovací aplikace pro mořské i pozemní výrobní závody nabízí základní řešení pro všechna výrobní zařízení pro stavbu lodí a vytváří specializované prostředí pro plánování výrobního procesu a definice velkých výrobních sestav

* Virtuální 3D pozice pro dopravní průmysl prostřednictvím nové ergnomiky pro navrhování vozidel v aplikaci DELMIA.

www.grayling.cz


Sponzorované odkazy

 
Aktuální vydání
Reklama

Navštivte rovněž

  •   Události  
  •   Katalog  

Události

Moderní technologie pro potravinářský průmysl IV
2017-09-20 - 2017-09-20
Místo: Kongresové centrum Praha
Moderní technologie pro farmaceutický průmysl IV
2017-09-21 - 2017-09-21
Místo: Kongresové centrum Praha
MSV 2017 - Mezinárodní strojírenský veletrh
2017-10-09 - 2017-10-13
Místo: Výstaviště Brno
DeburringEXPO
2017-10-10 - 2017-10-12
Místo: Exhibition Centre Karlsruhe, Rheinstetten, Germany
Údržba 2017
2017-10-11 - 2017-10-12
Místo: Konferenční centrum Akademie věd ČR – zámek Liblice

Katalog

COGNEX
COGNEX
Emmy-Noether-Str. 11
76131 Karlsruhe
tel. 737 489 292

B+R automatizace, spol. s r.o.
B+R automatizace, spol. s r.o.
Stránského 39
616 00 Brno
tel. +420 541 4203 -11

Schneider Electric CZ, s. r. o.
Schneider Electric CZ, s. r. o.
U Trezorky 921/2
158 00 Praha 5
tel. 00420737266673

Mitsubishi Electric Europe B.V.
Mitsubishi Electric Europe B.V.
Pekařská 621/7
155 00 Praha 5
tel. +420 251 551 470

BALLUFF CZ s.r.o.
BALLUFF CZ s.r.o.
Pelušková 1400
19800 Praha
tel. 724697790

všechny firmy
Reklama


Tematické newslettery
Anketa


Ano, proto se je snažíme minimalizovat
Ne, jsou na odpovídající úrovni
Nejsou vysoké, ale rychle rostou

O nás   |   Reklama   |   Mapa stránek   |   Kontakt   |   Užitečné odkazy   |   Bezplatné zasílání   |   RSS   |   Partneři   |   Blogy   |   
Copyright © 2007-2017 Trade Media International s. r. o.
Navštivte naše další stránky
Trade Media International s. r. o. Trade Media International s. r. o. - Remote Marketing Továrna - vše o průmyslu Control Engineering Česko Řízení a údržba průmyslového podniku Inteligentní budovy Almanach produkce – katalog firem a produktů pro průmysl Konference TMI